InformacjeNasza oferta

gitara Tylko my zapewnimy Ci skuteczną, satysfakcjonującą i gwarantującą sukcesy naukę gry na gitarze i pracę na profesjonalnym sprzęcie studyjnym!

gitara To u nas nauczysz się grać na gitarze i nagrasz płytę!

gitara U nas poznasz zasady improwizacji, akompaniament melodyczny i funkcyjny, który zapewni Ci swobodne poruszanie się
w dowolnym repertuarze.

gitara Pomożemy Ci rozeznać się w Twoich możliwościach; doradzimy, ukierunkujemy. Pomożemy dobrać odpowiedni instrument, dostarczymy literaturę i przygotujemy.Oferujemy naukę gry „klasycznej i „rozrywkowej” we wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego po mistrzowski! a osiągniesz to w:


Studio GitaryKadra

Dosyć amatorszczyzny w nauczaniu gry na tym przepięknym instrumencie! Dosyć pseudonaukowych kursów i niesprawdzonych ofert, które oferują błędne informacje, pobieżną wiedzę, zabierają czas, wypaczają i udziwniają technikę gry – szkoda na to czasu! Wystarczy kilka zajęć z nami, a przekonasz się, że posiadamy w pełni profesjonalną kadrę, nad którą stale czuwa zdobywca wielu nagród i zaszczytnych tytułów w tym "Poeta Gitary" -Tomasz Śliwak-Orlicki - który otrzymał dyplom
z wyróżnieniem Akademii Muzycznej – z nim także będziesz miał zajęcia i konsultacje! Twój sukces jest także naszym sukcesem pedagogicznym! Kochamy gitarę
i entuzjazm do gry na tym instrumencie – przekażemy Tobie - w naszym


Studio Gitary - Dellartemusic

Z nami poznasz prawdziwe walory instrumentu, zdobędziesz technikę gry, poznasz bogatą i najpiękniejszą literaturę – utwory, które zachwycą swoim brzmieniem najwybredniejsze ucho i rozszerzą grono entuzjastów gitary!


Żeby zacząć już teraz, musisz zgłosić się już dziś i zarezerwować sobie miejsce! Zgłoszenia można wypełnić klikając TUTAJ lub telefonicznie. Dodatkowe informacje: telefonicznie, e – mailowo. Prosimy Rodziców o zgłaszanie / potwierdzanie zgłoszenia niepełnoletnich uczniów.


Studio Gitary - Dellartemusic

to szkoła gry na gitarze, oparta na programie
nauczania opracowanym przez Mistrza gitary!


Już dziś możesz pobierać naukę w takich miastach jak : TRZEBNICA i Wrocław. Nauka gry na gitarze dla początkujących, średniozaawansowanych
i zaawansowanych! DOROŚLI - MŁODZIEŻ - DZIECI! Rodzice, zgłaszajcie grupy dzieci, zainteresowanych nauką gry!I Ty stań się uczniem STUDIO GITARY!!!
Będziemy organizować popisy, koncerty, spotkania, ogólnopolskie i lokalne konkursy gitarowe.
Zgłoszenia

Pewnie ciekawi Cię, ile mogą kosztować lekcje, gdy tak dużo oferujemy? Zapewniamy Cię, że zawsze jesteśmy konkurencyjni! Zapewniamy atrakcyjne ceny! Niespodzianki – nagrody za rzetelną naukę i zniżki za systematyczne uczęszczanie!

Pilnie skontaktuj się z nami – zgłoszenia znajdują się TUTAJ lub telefonicznie podając swoje nazwisko, dokładny adres i zgodę rodziców (jeśli nie masz ukończonych 18 lat). Wystawiamy rachunki za naukę. Oferujemy zniżki przy przedpłatach za naukę.

WYDAJEMY DYPLOMY i CERTYFIKATY z wyszczególnieniem zakresu zdobytej wiedzy i umiejętności, oraz opanowanym repertuarem! Pamiętaj! – repertuar to jeden ze wskaźników Twoich umiejętności! Dla każdego profesjonalnie (STUDYJNIE!) nagrana płyta CD z własnym nagraniem!
Jedyne w Polsce

Studio Gitary

zaprasza i czeka na Ciebie!


by Andrzej Strzała - All rights reserved ®

Strona główna

|

Aktualności

|

Informacje

|

Zgłoszenia

|

Kontakt

|

Gitara klasyczna

|

Gitara akustyczna

|

Gitara basowa